Twórcy

Poznaj twórców marki Cellabic®

Twórcy Elżbieta Turczyn

Elżbieta Turczyn

Zarząd Spółki, Dyrektor Operacyjny, wszechstronne doświadczenie zawodowe; wykształcenie wyższe na kierunkach Technologia Chemiczna i Kosmetologia.

Doświadczenie zawodowe głównie w branży farmaceutycznej i kosmetycznej . Doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym w firmach produkcyjnych oraz na poziomie eksperckim w technologii postaci leku.

Autor wynalazku w zakresie technologii wytwarzania złożonego produktu leczniczego na nadciśnienie. Dodatkowo doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym obejmującym wdrażanie nowych produktów na rynek, uruchamianie nowych wydziałów produkcyjnych, budowanie systemów jakości, jak również w zarządzaniu organizacją.

Zamiłowanie do “tworzenia” poza życiem zawodowym to eksperymentowanie z kuchniami świata, zwłaszcza indyjską a dodatkowo ogrodnictwo: uprawa warzyw i krzewów owocowych.

Twórcy Zbigniew Majka

Zbigniew Majka

Zarząd Spółki, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju, Ekspert marki CELLABIC®; wykształcenie wyższe na kierunku Technologia Chemiczna, dr nauk chemicznych - doktorat z chemii organicznej.

Doświadczenie zawodowe głównie w branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Zatrudniony w firmie ADAMED w latach 2001 – 2018 na stanowisku Kierownika Działu Badawczo-Rozwojowego i Kierownika Naukowego w Pionie Marketingu Strategicznego. Doświadczenie w zarządzaniu rozwojem technologii farmaceutycznych substancji aktywnych oraz na poziomie eksperckim w technologii postaci leków i kosmetyków. Autor receptur i technologii wytwarzania kosmetyków CELLABIC®.

Safety Assessor - osoba upoważniona do tworzenia raportów bezpieczeństwa kosmetyków.

Laureat Złotej Księgi Wychowanków Politechniki Krakowskiej. Poza życiem zawodowym pasjonat inspirujących podróży po krajach strefy tropikalnej Azji. Dodatkowe zainteresowania to uprawa roślin tropikalnych i leczniczych.

Cellabic newsletter

Wykorzystaj moc naszych kosmeceutyków i osiągaj niesamowite efekty w pielęgnacji domowej produktami Cellabic®

Zobacz

listę mini zabiegów z naszymi zestawami!

sendmessage